Sigorta Karşılaştırması Yaptırmak Neden Önemli?

Admin

Administrator
Staff member
Administrator
Joined
May 3, 2019
Messages
82
Reaction score
0
Points
6
Kasko Sigortası karşılaştırma:

Birçok sürücü aracını kasko ile korumak istese de kasko fiyatlarının pahalı olduğunu düşünüp vazgeçebiliyor, oysa uygun kasko fiyatlarına ulaşmak mümkün. Araç kasko sigortası fiyatlarını, satın aldığınız teminat ve limitler belirler. Dolayısıyla bu noktada yapılması gereken; kasko teminat ve limitlerini en doğru şekilde belirlemektir. Kasko karşılaştırması ile sigorta limitlerinizi çizebilir, gereksiz teminatların bütçenizi zorlamasına engel olursunuz.

* İhtiyacınıza ve bütçenize uygun teklifleri zaman ve enerji harcamadan bulabilir,

* Belirlediğiniz limit ve teminatların sigortanıza etkisini net bir şekilde görebilir,

* Sigorta şirketlerinin sunduğu kampanya ve fiyat indirimlerini yakalamak zorunda kalmazsınız.

* Sigorta türleri içerisinden hangisini yaptırmak isterseniz isteyin öncesinde bir araştırma yapmak, hem sigortanıza uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayacak hem de ihtiyacınız olan teminatları size sunacaktır.


Trafik Sigortası Karşılaştırma:

Trafik sigortası yaptırmak isteyen bir kişi hangi sigorta şirketine giderse gitsin alacağı teminatlar ve limitler aynı oalcaktır. Herhangi bir hasar durumunda da aynı risklere karşı aynı oranda tazminat alacaktır. Trafik sigortasını farklı kılan kişilerin ödeyeceği primlerdir. Teminatları ve limitleri aynı olan trafik sigortasına uygun fiyatlarla sahip olmanın, bütçede tasarruf sağlamanın yolu ise sigorta karşılaştırması yapmaktan geçiyor.

Özel Sağlık Sigortası Karşılaştırma:

Özel sağlık sigortası fiyatlarının belirlenmesinde etki edebileceğimiz faktörler olduğu gibi bizim elimizde olmayan değişkenlerde bulunur. Kişilerin yaşı, cinsiyeti ve sağlık geçmişi bunlardan sadece birkaç tanesi. Bunları değiştirmek mümkün olmasa da özel sağlık sigortası hizmeti sunan şirketlerin tekliflerini karşılaştırarak, hem sevdiklerinizin hem de kendinizin sağlığını koruyabilirsiniz.
 

Users Who Are Viewing This Thread (Users: 0, Guests: 1)

Top